Odhal sílu svých slov!

Výsledky nominačního kola pro kategorii ZŠ

Už známe jména všech postupujících týmu z nominačního kola pro kategorii ZŠ. Byl to boj, prezentace jsou rok od roku vyrovnanější, ale nyní si už můžete přečíst, které týmy přivítáme na krajském kole. Najdete se?

Moravskoslezský kraj

Hrdličky (ZŠ, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, p.o.)

Juzy (Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, p.o.)

Kolo štěstí (ZŠ, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, p.o.)

Maudy (Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, p.o.)

METAL (ZŠ Krno, Žižkova 3, okres Bruntál, p.o.)

Prezenťáci (ZŠ, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, p.o.)

SLOWO (Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o.)

The Best (Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, p.o.)

WaLi (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, p.o.)

Ztracených básníků (ZŠ, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, p.o.)

Bulhaři (ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, p.o., Bulharská 1532)

Olomoucký kraj

Animals (ZŠ Olomouc, Stupkova 16, p.o.)

Čtyřlístci (ZŠ Mohelnice, Vodní 27)

Green wool (Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice)

Karamelky (ZŠ Loštice, okres Šumperk, p.o.)

Štěstíčka (Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice)

Jihomoravský kraj

Bouřky (ZŠ Břeclav, Komenského 2, p.o.)

Bramboračky (ZŠ Tyršova, Slavkov u Brna, p.o.)

Frozen (ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.)

Lucky girls (ZŠ a MŠ, Blížkovice, okr. Znojmo, p.o.)

Mistři prezentací (ZŠ a MŠ, Blížkovice, okr. Znojmo, p.o.)

Nekamo (ZŠ Tyršova, Slavkov u Brna, p.o.)

Pampíci (ZŠ Břeclav, Komenského 2, p.o.)

Polyhistoři (ZŠ a MŠ Vranovice, p.o.)

ROMA (ZŠ a MŠ, Blížkovice, okr. Znojmo, p.o.)

Štěstíčka (ZŠ Tyršova, Slavkov u Brna, p.o.)

Liberecký kraj

Brakujem (Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o)

Dobrá dvojka (ZŠ Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, p.o.)

Extrém (ZŠ Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, p.o.)

Fakaláři (Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o)

Randováci (Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou, p.o.)

Severáčci (Základní škola, Česká Lípa) 

Praha

Hellger (Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1)

Holky z naší školky (Pražské humanitní gymnázium, školská právnická osoba)

LUJIK (Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1)

Primánky (Pražské humanitní gymnázium, školská právnická osoba)

Recyklisti (Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1)

Šťastná dvojka (Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1)

Hnědoočky (Křesťanské gymnázium, Praha 10, Kozinova 1000)

Středočeský kraj

Balaich Toilichte (Gymnízium Dr. Josefa Pekaře, Mladý Boleslav, Palackého 211)

Dadám (Gymnízium Dr. Josefa Pekaře, Mladý Boleslav, Palackého 211)

Emani (Gymnízium Dr. Josefa Pekaře, Mladý Boleslav, Palackého 211)

Happy Girls (ZŠ a MŠ Králův Dvůr, Jungmannova 292, okres Beroun, p.o.)

Holky? (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932)

Knihožroutky (Gymnízium Dr. Josefa Pekaře, Mladý Boleslav, Palackého 211)

Sluníčka (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932)

Srdcová trojka (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932)

Šťastný trojlístek (ZŠ a MŠ Králův Dvůr, Jungmannova 292, okres Beroun, p.o.)

Unicorn Power (ZŠ a MŠ Králův Dvůr, Jungmannova 292, okres Beroun, p.o.)

Včeličky (ZŠ a MŠ Králův Dvůr, Jungmannova 292, okres Beroun, p.o.)

Plzeňský kraj

GDPR (Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347)

K&K (Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347)

Koumačky (Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370)

Leona a Nicol (ZŠ Klatovy, Čapkova ul. 126)

PACG (Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347)

Šikuláci (Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2)

Šťastná Brokolice (1. ZŠ Plzeň, Západní 18, p.o.)

The Lucky Ones (Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347)

Zjišťovatelky s.r.o (Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370)

Kraj Vysočina

Ajťáci (ZŠ Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, kres Žďár nad Sázavou)

Bomberky (ZŠ Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, kres Žďár nad Sázavou)

MAGIC DUO (Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou)

Jihočeský kraj

Agiberia (Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II)

Bezejmenní (Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II)

DŽEM (Gymnázium České Budějovice, Česká 64)

Pohroma (Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II)

TB5 (Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II)

Královehradecký kraj

Ambiciózní trojice (ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596)

INFINITY (ZŠ, Nový Bydžov, Karla IV. 209, okres Hradec Králové)

Zlínský kraj

Blue Heroes (ZŠ Vsetín, Rokytnice 436)

DALAUZ3 (ZŠ Vsetín, Rokytnice 436)

Divníci (ZŠ Vsetín, Rokytnice 436)

Dream team (ZŠ Bratrství Čechů a Slováků, Bystřice pod Hostýnem, Pod Zábřehem 1100, okres Kroměříž, p.o.)

Filozofové (ZŠ. T. G. Masaryka, Otrokovice, p.o.)

Géštít (Gymnázium Uherské Hradiště)

La felicidad (ZŠ. T. G. Masaryka, Otrokovice, p.o.)

Lenošky (2. ZŠ Napajedla, p.o.)

Megatroni (2. ZŠ Napajedla, p.o.)

Onnellisia Ihmisiä (ZŠ Bratrství Čechů a Slováků, Bystřice pod Hostýnem, Pod Zábřehem 1100, okres Kroměříž, p.o.)

Outfitky (2. ZŠ Napajedla, p.o.)

Štěstíčka (ZŠ. T. G. Masaryka, Otrokovice, p.o.)

Šťastné smolařky (Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín)

Ústecký kraj

Bača (ZŠ a MŠ Děčín IV, Máchovo nám., p.o.)

DOS MORENAS Y UNA RUBIA (ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392)

Easy W3y (ZŠ Chomutov, Hornická 4387)

GLAMOUR TWINS (ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392)

Juicykejsibrotchen (Gymnázium a SOŠ, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 495, p.o.)

MIKARO (ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392)

My nic (ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392)

Otevřená pusa (ZŠ a MŠ Děčín IV, Máchovo nám., p.o.)

Ozl2 (ZŠ a MŠ Děčín IV, Máchovo nám., p.o.)

Podkrušnohorci (Podhrušnohorské gymnázium, Most, p.o.)

Stráňáci (Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2)

Pardubický kraj

(J)elita národa (Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083)

BB (Gymnázium Suverenního řádu maltézských rytířů ve Skutči)

Diversity (Gymnázium Suverenního řádu maltézských rytířů ve Skutči)

Filavel (ZŠ a MŠ KLAS s.r.o.)

Filudan (ZŠ a MŠ KLAS s.r.o.)

JÁAAMI (Gymnázium Vysoké Mýto)

JAKUB TEAM (Gymnázium Suverenního řádu maltézských rytířů ve Skutči)

QRIPLOVÉ (Gymnázium Vysoké Mýto)

ŠTĚSTÍČKA (ZŠ, Nasavrky, okres Chrudim)

Štístka (gymnázium Vysoké Mýto)

Team Simpsonovi (Gymnázium Suverenního řádu maltézských rytířů ve Skutči)

Trojka z 2 (ZŠ Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy)

Trojlístek (Gymnázium Vysoké Mýto)

GYHOLI MLADŠÍ (Gymnázium Dr. Emila Holuba) 

Karlovarský kraj

#InsertName (Gymnázium a SOŠ Chodov, p.o.)

KOVR (ZŠ Sokolov, Rokycanova 258)

Team B (ZŠ Karlovy Vary, Konečná 25, p.o.)

Banskobystrický

Ačkari (ZŠ Podvysoká)

Arinky (ZŠ Podvysoká)

SMNT (ZŠ Podvysoká)

The Dreamers (Gymnázium Tvrdošín)

Trifólium (Gymnázium M.H.)

Zutasa (ZŠ Podvysoká)

Bratislava

Borci z Modry (Gymnázium K. Štúra)

Flazy Robots (ZŠ Holíčská)

JSP team (ZŠ Štefana Závodníka)

OREO (ZŠ Holíčská)

Ostredkáči. (ZŠ Slovenského národného povstania)

Košice

BOLADA (Gymnázium sv. T. Akvinského)

Gympľáci (Spojená škola)

Hašlerky (ZŠ Štefana Moheľa)

Intergalaktické hodiny (ZŠ Štefana Moheľa)

Jojo delfinici (Gymnázium, Alejova 1, Košice)

Kaučukovník (Gymnázium sv. T. Akvinského)

Koumáci (ZŠ pre žiakov s autizm.)

Pizza (Gymnázium sv. T. Akvinského)

RPIECHTAERD SSAEKPSELŠI (Gymnázium sv. T. Akvinského)

TRIOLA (Spojená škola)

 

Děkujeme všem týmům za skvělé prezentace. Posupujícím gratulujeme a těšíme se na ně na krajských kolech. Pokud jste jméno svého týmu nenašli, nezoufejte, budeme se na vás těšit i v dalším roce a pokud máte zájem o zpětnou vazbu k vaší prezentaci, nebo nesouhlasíte s výsledkem nominačního kola, neváhejte napsat koordinátorovi soutěže Milanu Knappovi (knapp@scg.cz).

Výsledky pro kategorii SŠ zveřejníme už 27. března.